Kamerový systém – dobrý pomocník nie len pri odhaľovaní krádeží…

Mysliac na bezpečnosť, ktorá je v dnešnej dobe prioritou, by sme kamerové systémy mali zaradiť k príslušenstvu, ktoré potrebujeme k chodu firmy, areálu či priemyselného parku. Sú dobrým pomocníkom nie len pri odhaľovaní krádeží, ale dokážeme s nimi tiež eliminovať počet úrazov na pracovisku. Tým pádom sme schopní ušetriť na nákladoch BOZP a vyhneme sa tiež práceneschopnosti zamestnancov. O všetkom sa dozviete prostredníctvom notifikácií vo vašom smartfóne.

Na trhu figurujú rôzne technológie, my si bližšie predstavme technológiu fullcolor, ktorá sa využíva aj v kamerách TiOC.

Kvalita záberov je zabezpečená vďaka technológií starlight fullcolor. Poskytuje vám plnofarebný obraz 24/7, pričom absentuje IR prísvit, čo znamená, že zariadenie má nízku elektrickú spotrebu (menej ako 4,4W). Klasické kamery pri zlých svetelných podmienkach vidia len v čiernobielom režime, avšak ponúkaná technológia dokáže zhotoviť obraz aj za týchto podmienok. Je to tak vďaka vzdialenému zdroju svetla, ako napríklad pouličná lampa.

Z hľadiska konštrukcie je technológia fullcolor postavená na vysokocitlivých čipoch v kombinácii s optikou s veľmi vysokou mierou svetelnosti. Táto kombinácia prináša výbornú výpovednú hodnotu pre udalosti v obraze s nízkou mierou šumu počas celého roka.

TiOC nám vyššie spomínanú technológiu vylepšuje o zabudované reproduktory a červeno-modro-biele LED diódy, ktoré sa nachádzajú v prednej časti masky kamery. Tento typ je obohatený o technológiu detekcie pohybu pod označením SMD+. Aktivuje sa vtedy, ak je v prítomnosti človek alebo motorové vozidlo. Predíde sa tak falošným poplachom. Ide o jednoduchý typ detekcie, avšak pre náročnejších užívateľov je k dispozícii i technológia analýzy pod označením Perimeter Protection.


Rýchly kontakt:


Tel: +421 2 3545 5530


Mail: predaj@ams.sk