Vnútorný a vonkajší kamerový systém

Analytické funkcie kamerových systémov firmám pomáhajú nielen pri ochrane priestorov a majetku. Aktuálne sa využívajú aj na počítanie osôb v predajniach, v súvislosti s ochranou a prevenciou pred COVID-19. Kamerový systém vám však môže pomôcť aj pri vyhodnocovaní marketingových aktivít.

Hľadáte vhodné riešenie? Sme tu pre Vás!

KEDY VYUŽIŤ KAMEROVÝ SYSTÉM?

Ochrana majetku a osôb

Kamerový systém vám pomôže pri identifikácii problémov, či už ide o miznutie tovaru, krádeže, alebo nedovolené obohacovanie sa zamestnancov. Pomôže vám ochrániť vaše priestory, detegovať jazdu v protismere a upozorniť vás na nežiadúcu situáciu formou mailu, SMS-ky, prípadne alarmom.

Cielená reklama a tepelné mapy

Využiť ho môžete aj na marketingové účely, pri rozpoznávaní pohlavia a následného zobrazenia cielenej reklamy (napr. identifikácia muža = spustenie reklamy na BMW; žena = reklama na kabelku), ale aj pri detegovaní najviac navštevovaných častí vašej predajne.

Znižovanie nákladov vo firme

Ak máte veľké priestory, ktoré je finančne náročné strážiť či monitorovať, kamerovým systémom dokážete znížiť svoje personálne náklady. Taktiež znížite počet úrazov na pracovisku, krádeží či nebezpečných situácií, vďaka čomu ušetríte na nákladoch BOZP a vyhnete sa tiež práceneschopnosti vašich zamestnancov.

ČO DOKÁŽE
KAMEROVÝ SYSTÉM?

AKÝ PRÍNOS MÁ KAMEROVÝ SYSTÉM PRE VAŠU FIRMU?

Šetrenie finančných nákladov

V dlhodobom horizonte vaša firma znižuje náklady.

Automatizácia postupov

Úlohy, ktoré vykonávali zamestnanci zvládne kamerový systém.

Upozornenie na krízové situácie

Krízové plány máte odteraz včas pod kontrolou.

Efektívnejšie cielenie reklám

Vaše reklamy sa zobrazujú tým, ktorí majú o ne záujem.

Ochrana osôb a majetku

Kamerový systém chráni to, čo je pre vás najdôležitejšie.

Zvyšovanie bezpečnosti na pracovisku

Zamestnancom sa lepšie pracuje.

Monitorovanie návštevnosti

Budete mať dostatok personálu počas najväčšieho návalu.

Zvýšenie produktivity práce

Vyhnete sa úrazom ako aj práce neschopnosti.

video

Pozrite si reportáž ako fungujú kamerové systémy v praxi

Prehrať video
Prekročenie čiary
distance2
Prehrať video
Narušenie zóny
Prehrať video

Detekcia chýbajúceho objektu

AKÉ RIEŠENIA VIEME ZABEzPEČIŤ?

Nízkonákladový jednoduchý kamerový systém

Využíva sa v malých predajniach s rozlohou cca 70 m², s počtom ľudí približne 20. Ponúka základné funkcie od počítania počtu osôb po identifikáciu najnavštevovanejších častí priestoru, avšak bez nahrávania na server. V cene je kamera, ktorá je pripojená na monitorovacie stredisko.

Pokročilý
kamerový systém

Využíva sa predovšetkým v kancelárskych budovách s počtom miestností 15+ , vo výrobných halách a skladoch. Ponúka pestrú škálu funkcií, súčasťou sú aj zautomatizované procesy. V cene je CCTV kamera (typ a cena závisí od určenia použitia alebo snímanej scény ) Nahrávacie zariadenie s HDD montážou prípadnej kabeláže.

Komplexný profesionálny kamerový systém

Svoje využitie nachádza hlavne vo veľkých priemyselných parkoch, s množstvom osôb, vozidiel, zariadení či materiálu. Dokáže zabezpečiť všetky potrebné zložité funkcie. V cene je návrh riešenia IP systému, konzultácie, NVR alebo server, HDD, servis, softvérová platforma a samotná montáž.

Mám záujem o kamerový systém

Ak vás zaujalo niektoré z vyššie uvedených riešení alebo hľadáte individuálne riešenie šité na mieru, prípadne potrebujete len bezplatnú konzultáciu, napíšte nám. Ozveme sa vám do 48 hodín.


    Miroslav Pěčka

    konateľ AMS Com, spol. s r.o.

    „Vďaka kvalifikovanému tímu pracovníkov dokážeme zanalyzovať a odkonzultovať aj tie najnáročnejšie potreby zákazníkov. Teším sa na spoluprácu,“ Miroslav Pěčka, konateľ AMS com.

    Andrej Hataš

    Obchodný manažér