ŠTRUKTUROVANÁ KABELÁŽ

Štruktúrovaná kabeláž tvorí základný prvok digitálnej infraštruktúry každej modernej stavby. Predstavuje univerzálny kabelážny rozvod v rámci budovy, ktorý umožňuje prenos dát, zvuku a obrazu „po tej istej kabeláži“. Je to teda pripojenie akéhokoľvek elektronického zariadenia na „sieť“ a na internet. Kabeláže musia vyhovieť podmienkam na protipožiarnu bezpečnosť stavieb, podľa miesta kde budú inštalované.

Hľadáte vhodné riešenie? Sme tu pre Vás!

KEDY VYUŽIŤ ŠTRUKTÚROVANÚ KABELÁŽ?

Prenos dát

Štruktúrovaná kabeláž umožňuje prenos dát a zvuku rôznou rýchlosťou. Radi vám poradíme, ktorá kabeláž je vhodná pre váš objekt.

Modernizácia

Štruktúrovaná kabeláž tvorí základný prvok digitálnej infraštruktúry každej modernej stavby.

Kolaudácia

Štruktúrovaná kabeláž musí spĺňať bezpečnostné protipožiarne normy, preto je dôležitou súčasťou kolaudácie budovy.

ČO VÁM POSKYTNEME?

AKÝ PRÍNOS MÁ ŠTRUKTÚROVANÁ KABELÁŽ PRE VAŠU FIRMU?

Splnenie predpisov

Poskytované kabeláže spĺňajú všetky dôležité normy.

Úspora financií

V prípade nesprávneho výberu typu kabeláže hrozí jej finančne nákladná, ale často i náročná výmena.

Kvalita

Na nami namontované certifikované kabelážne systémy poskytneme investorovi záruku 25 rokov. Garantovaná je funkčnosť všetkých prenosových protokolov štandardizovaných v čase odovzdania inštalácie užívateľovi.

Ako vyzerajú správne zapojené a natiahnuté štruktúrované kabeláže?

AKÉ RIEŠENIA VIEME ZABEzPEČIŤ?

Optická

kabeláž

08
Pri výbere optickej kabeláže, je potrebné zohľadniť požadovanú prenosovú rýchlosť a maximálnu vzdialenosť, ktorú je treba preklenúť (najdlhší segment). 

Metalická

kabeláž

Jedinou cestou pre dosiahnutie vyššej prenosovej rýchlosti ako 1 Gigabit/s, je inštalovanie štruktúrovaných kabeláží Cat.6A.

Návrh štruktúrovanej

kabeláže

10
Pripravíme Vám návrh, ktorý bude zodpovedať Vašim požiadavkám nielen dnes, ale aj horizonte niekoľkých rokov do budúcnosti. Samozrejmosťou je projektové spracovanie plánovanej

MÁM ZÁUJEM O ŠTRUKTÚROVANÚ KABELÁŽ

Ak vás zaujalo niektoré z vyššie uvedených riešení alebo hľadáte individuálne riešenie šité na mieru, prípadne potrebujete len bezplatnú konzultáciu, napíšte nám. Ozveme sa vám do 48 hodín.


    Miroslav Pěčka

    konateľ AMS com.

    „Vďaka kvalifikovanému tímu pracovníkov dokážeme zanalyzovať a odkonzultovať aj tie najnáročnejšie potreby zákazníkov. Teším sa na spoluprácu,“ Miroslav Pěčka, konateľ AMS com.

    Andrej Hataš

    Obchodný manažér