Multimediálne dotykové tabule pre školy a firmy.

Hlavné funkcie: dotyková obrazovka, konferenčný hovor, tabuľa pre vyučovanie, prezentačná plocha

Počas prázdnin, kedy brány školských zariadení opustili deti a študenti, prichádza čas na údržbu, opravy a aktualizáciu vybavenia školských priestorov, aby sa nový školský rok a znovu naštartovanie vzdelávacieho procesu mohlo skvalitniť.

Veľmi dobrou formou, ako povzniesť výuku na vyššiu úroveň, je zavedenie multifunkčných dotykových tabúľ od značky Dahua do tried a učební, kde sa študenti a pedagógovia nachádzajú počas školského roku.

https://www.youtube.com/watch?v=cZpmurbGWMs

V závislosti od veľkosti priestoru, kde má byť tabuľa umiestnená, výrobca Dahua poskytuje niekoľko druhov uhlopriečok v rozpätí od 65 do 86 palcov v rozlíšení UHD – 4K. Každý z modelov je vybavený multidotykovou obrazovkou, zabudovaným systémom OS Android, ktorý je možné prostredníctvom voliteľného PC modulu rozšíriť o plnohodnotný OS Windows. Tabule sú určené buď na fixnú inštaláciu prostredníctvom VESA držiakov, alebo na mobilnú inštaláciu prostredníctvom stojana na kolieskach.

Každý z modelov je vybavený zabudovanou webovou kamerou, ktorá sa v čase pandémie Covid-19 môže hodiť na realizáciu online výučby priamo z odborných učební, ale rovnako tak v prípade firiem na vedenie online prezentácií či stretnutí. Zariadenia disponujú veľkým množstvom vstupno-výstupných periférií (USB, resp. HDMI), čím sa stávajú skvelou plochou pre zdieľanie obrazového obsahu pre kohokoľvek. Prostredníctvom technológie wifi a bluetooth zas poskytujú možnosť bezdrôtového zdieľania obrazovky počítača alebo mobilného telefónu priamo na plochu tabule bez potreby káblového prepojenia medzi týmito zariadeniami.

Zariadenia v základe prichádzajú s dvoma dotykovými perami na bezproblémový kontakt, ktoré sa správajú na ploche obrazovky ako krieda na tradičnej tabuli, čiže prechod medzi starou a novou generáciou pomôcok je naozaj veľmi komfortný.

Ak vás dané zariadenie oslovilo, neváhajte sa na nás obrátiť a spracujeme pre Vás cenovú ponuku na mieru. 

Oslovili vás multimediálne dotykové tabule? Kontaktujte nás:

Rýchly kontakt:


Tel: +421 2 3545 5530

Mail: predaj@ams.sk