Blog 6 - Dotykový videomonitor

Novinka v systémoch otvárania dverí – Easy door IP

Na trh vstúpil nový variant domového telefónu na otváranie dverí od veľmi populárnej značky Easydoor. Pôvodný veľmi jednoduchý dvojvodičový systém, ktorý bol na našom trhu niekoľko rokov, dostal dlho očakávanú obmenu v rámci IP segmentu. Hlavnou myšlienkou nového produktu je priniesť užívateľom prakticky bezúdržbový systém s veľmi výhodnou cenou, ktorý je postavený na báze TCP/IP.

Obrovskou výhodou tohto systému je fakt, že pri návrhu systému napr. pre novostavbou rodinného domu už nie je potrebné projektovať a realizovať trasy zastaralých dvojlinkových vodičov, ale len štruktúrovanej CAT5/CAT5 kabeláže, ktorá má nepochybne oveľa väčšie možnosti využitia naprieč rôznymi produktami na trhu elektroniky. Systém v rámci svojej skladby podporuje napríklad duálne prístupové čítačky, čím sa stáva nepochybne vhodným riešením napríklad aj pre väčšie inštalácie akými môžu byť bytové domy, alebo kancelárske a polyfunkčné objekty.

Celkovo je systém technicky schopný zastrešiť až 48 dverných jednotiek a až 9800 vnútorných jednotiek – čo celej technológii dáva v skutku gigantické rozmery. Napriek tomu, že systém je TCP/IP a jeho inštaláciu je možné previesť aj bez notebooku (všetko je možné konfigurovať priamo na zariadeniach cez ich integrované menu.) Systém vstupuje na trh s prvkami podporujúcimi štandard PoE, ktorý sa používa aj v prípade CCTV systémov – inak povedané, ku každému prvku je dotiahnutý len jeden TP kábel, prostredníctvom ktorého je zariadenie napájané a aj komunikuje. Koncový zákazník má možnosť vybrať si z niekoľkých druhov modulárnych dizajnov koncových zariadení, ktoré v priebehu roka 2021 budú plne ovládateľné aj prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Rýchly kontakt:


Tel: +421 2 3545 5530

Mail: predaj@ams.sk