Three in one kamerové systémy

Veľmi veľkej popularite sa v posledných mesiacoch teší horúca novinka vo svete kamerových systémov pod označením TiOC. Zariadenia z tejto kategórie v sebe spájajú najpopulárnejšie funkcie žiadané komerčnou sférou koncových používateľov a technické vymoženosti, ktoré sa používajú v profesionálne strážených objektoch. Hlavnou dominantou týchto produktov je funkcia fullcolor – 24/7 plnofarebný obraz v maximálnom rozlíšení až 8MPx, o ktorom sme Vám už informáciu priniesli v minulom článku. Ten je v tejto modelovej rade kamier však doplnený o červeno-modro-biele LED diódy v prednej časti masky kamery a tiež o zabudovaný reproduktor.
https://youtu.be/-ISrI2Qr6Vo

Svojim používateľom tieto kamery ponúkajú novú technológiu detekcie pohybu pod označením SMD+, ktorá je aktivovaná len v prítomnosti človeka alebo motorového vozidla, a teda eliminuje veľmi veľké množstvo falošných poplachov. Tento typ detekcie je extrémne jednoduchý na nastavenie a celkovú obsluhu, avšak pre náročnejších používateľov je k dispozícii aj tradičná analýza pod označením Perimeter Protection. V oboch prípadoch je kamera schopná odoslať informáciu o poplachovej udalosti napríklad do mobilnej aplikácie.

V prípade narušenia monitorovaného priestoru dokážu kamery svetelnou signalizáciou upozorniť potenciálneho narušiteľa a umožňujú aj prehrať výstražné zvukové upozornenie. Tieto situácie však nie sú jediným aplikačným scenárom. Oveľa častejšie je využitie týchto periférií v bežnom živote každého z nás. Kamera dokáže po zotmení v prípade pohybu rozsvietiť biele svetlo zabudované v prednej časti svojej masky a dokáže tak nahradiť napríklad svetelný reflektor s pohybovým senzorom. Zabudovaný reproduktor ďalej môže byť skvelým pomocníkom pre rodičov, ktorí prostredníctvom neho môžu napríklad z mobilného telefónu upozorniť svoje nezbedné deti v záhrade, ak nie sú práve v bezprostrednom dosahu. Toto všetko prináša TiOC vo veľmi priaznivej cenovej kategórii.

Rýchly kontakt:


Tel: +421 2 3545 5530

Mail: predaj@ams.sk