biela

Kamerové systémy od AMS Com a nové kamery a softvér Avigilon

V AMS Com chceme ponúkať stále viac. Preto naše kamerové systémy a portfólio pravidelne rozširujeme o aktuálne technologické novinky. Takými sú aj nové kamery a softvér od kanadskej značky Avigilon.
Poďme si značku v krátkosti predstaviť a zistiť, aké konkrétne modely nájdete v našom portfóliu.

Portfólio AMS Com sme doplnili o nové kamery a softvér Avigilon

Značka Avigilon bola založená v Kanade a je lídrom v oblasti IP kamerových systémov. Tieto kamerové systémy prinášajú vysokú kvalitu videa a sú používané na ochranu priestorov po celom svete. Zo spolupráce AMS Com a Avigilon už niekoľko rokov profitujú aj naši zákazníci. S príchodom noviniek vám teraz prinášame ďalšie možnosti. Portfólio sme vhodne rozšírili nielen o kamery Avigilon H6A a H6X, ale aj o softvér Avigilon Unity 8.

Nové kamery Avigilon H6A a H6X

Najprv si poďme predstaviť IP kamery Avigilon H6A a H6X. Obe prichádzajú v prevedení dome a bullet, sú veľmi odolné voči mechanickému poškodeniu a sú vhodné k pripevneniu na rôzne druhy povrchov. Poskytujú vysokú úroveň zabezpečenia spojenú s flexibilitou. Na výber je viacero rozlíšení (2 – 8 Mpx), pričom snímkovacia frekvencia je 30 fps, resp. 60 fps pri kamerách s nižším rozlíšením.

Samozrejmosťou sú privátne zóny a maskovanie, ONVIF kompatibilita, alarmové a audio vstupy aj výstupy a viacero typov napájania (napájanie PoE, PoE+ alebo 12–24 V DC). Poskytujú hneď niekoľko variantov motor zoom objektívov a takisto viacero úrovní krytia, podľa konkrétneho modelu (IP 54, IP 66, IP 67 a IP 68). Avigilon H6X je bez mikrofónu a je možné ju napájať redundantne.


A čo nové prinášajú? V porovnaní s predchodcami H5A:

  • H6A disponuje funkciou Audio Analytics Detection
  • prinášajú viac podtried pre vozidlá a udalosti
  • ponúkajú funkciu dynamického maskovania súkromia
  • dokážu detegovať nezvyčajný dav ľudí

Naše kamerové systémy teraz disponujú aj softvérom Avigilon Unity 8

S novými kamerami prichádza aj nový softvér. Ten nesie meno Avigilon Unity 8 a poskytuje užívateľovi prehľad nad nahrávaním, ovládaním kamier a webových serverov, ako aj možnosti vyhľadávania osôb podľa vzoru. Môžete v ňom pridávať pravidlá, alarmy, ukladať pohľady a oveľa viac. Takisto prináša možnosť prídavných modulov a podporuje aj iné značky kamier, ako sú tie od Avigilon. Bonusom je aj klientsky softvér zadarmo.

Softvér Avigilon Unity 8 je pre naše kamerové systémy k dispozícii vo viacerých edíciách, vďaka čomu je určený ako pre menšie, tak aj pre väčšie firmy.

Záver

S technológiou kráčame dopredu aj u nás v AMS Com. Dôkazom sú aj nové kamery Avigilon H6A, Avigilon H6X, ako aj profesionálny softvér Avigilon Unity 8. Súčasťou našich kamerových systémov sú už aj tieto technologické novinky od spoľahlivej kanadskej značky Avigilon, ktorá má užívateľov po celom svete.
Spýtajte sa nás na možnosti, ktoré ponúka vám a vašej firme.