Kamerový bezpečnostný systém ERBU ponúka jednoduchosť a funkcie umelej inteligencie

Každý kamerový systém, pokiaľ má efektívne spĺňať svoj účel, musí byť spoľahlivý, kvalitný a funkčný. V dnešnom svete by bolo dobré aj to, keby disponuje rôznymi funkciami umelej inteligencie. Kamerový systém ERBU taký je a v tomto článku by sme vám túto novinku chceli predstaviť.

Kamerový bezpečnostný systém ERBU je novinkou na trhu, ktorá pozostáva z profesionálnych kamier vhodných ako do domácnosti, tak aj do firiem. Produkty ERBU sú výsledkom dlhoročnej tradície a skúseností v odbore zabezpečenia objektov. Aj preto ich s radosťou a hrdosťou dopĺňame do nášho existujúceho portfólia.
Značka ERBU prináša dostupné a odolné kamery s certifikáciou IK10 (Anti-vandal) disponujúce kvalitnými súčasťami a funkciami, vďaka ktorým posuniete bezpečnosť objektu na vyššiu úroveň. Kamerový systém ERBU využíva tie najmodernejšie technológie, prináša skvelý obraz a rozlíšenie, pýši sa jednoduchou inštaláciou Plug&Play a prichádza aj s vlastnou aplikáciou. Vďaka nej budete vždy v centre diania a každý poplach alebo nečakanú udalosť zachytíte kdekoľvek ste.
V ponuke nájdete spoľahlivé IP bezpečnostné kamery B228 PRO a D228 PRO s 2 Mpx rozlíšením, ale aj kamery s 5 Mpx rozlíšením B528 PRO a D528 PRO. Súčasťou sortimentu sú aj IP videorekordéry pre 4, resp. 8 kamier, takže už žiadne nespoľahlivé SD karty.
Menu aj rozhranie kamerového systému je v slovenčine a češtine, čo vás určite taktiež poteší. No a skvelou správou je aj to, že kamery ERBU môžete integrovať do už existujúcich systémov, a to za veľmi priaznivé ceny.

To však rozhodne nie je všetko. Kvalita profesionálnych kamier ERBU je jedna vec. Druhou sú AI funkcie, ktoré tento kamerový systém prináša.
Začnime detekciou pohybu, ktorá sa aktivuje iba vybranými osobami alebo vozidlami. Môžete si napríklad nastaviť osoby, ktoré nechcete, aby vošli do priestoru. Keď ich kamera zahliadne, pošle vám notifikáciu. Detekcia tváre dokáže určiť pohlavie a približný vek osoby.
Nastaviť si môžete aj zóny, ktoré sú z hľadiska pohybu podstatné a ktoré nie. Notifikáciu tak nedostanete napríklad vtedy, keď prejde auto cestou pred domom, ale iba vtedy, keď sa niekto dostane na váš pozemok. Za zmienku stojí aj identifikácia ŠPZ, a to najmä cez deň.
Kamerový systém ERBU v sebe ukrýva aj najpokročilejšie profi analýzy v obraze s algoritmom proti falošným poplachom. Takisto si môžete nastaviť notifikovanie po prekročení virtuálnej čiary alebo zóny, a to osobou, vozidlom či zvieraťom.
Z právneho hľadiska je zaujímavá funkcia tvorby privátnych zón, kde viete kamere nastaviť, ktoré zóny nemá monitorovať (napríklad susedovu záhradu, verejný priestor a pod.).
Ako sme spomínali, kvalita obrazu je skvelá, a to ako pri 2 Mpx kamerách, tak aj pri 5 Mpx. Nočné videnie s technológiou smart IR je ďalším plusom kamerového systému ERBU.

Záver

Kontaktujte nás!